Elektromechanik/ Elektromechaniczka Pojazdów Ciężarowych

Miejsce pracy

Świętochłowice

Cel

Prowadzenie diagnostyki oraz napraw pojazdów ciężarowych.

Zakres obowiązków

  • diagnostyka usterek samochodów ciężarowych
  • wykonywanie koniecznych napraw
  • kontrola stanu technicznego zespołów i układów samochodowych
  • wykonywanie okresowych przeglądów pojazdów
  • dobra organizacja pracy oraz przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • znajomość diagnostyki pojazdów samochodowych, głownie ciężarowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy min. kategorii ‘B’
  • chęć rozwoju zawodowego

Co oferujemy

  • pracę w systemie II-wu zmianowym 6-14 i 14-22
  • umowa o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w zgranym prężnym zespole
  • szkolenia zawodowe
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • dofinansowanie w programie sportowym do karty Multisport
  • opcja ubezpieczenia grupowego
  • parking dla pracowników
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ PRZED WYSŁANIEM APLIKACJI