Logistyka Kontraktowa

Logistyka kontraktowa – jest długoterminowym i kompleksowym zarządzaniem operacjami magazynowymi i niejednokrotnie dotyczy centralnego magazynu klienta, który zdecydował się na outsourcing usług logistycznych.

Grupa Delta Trans oferuje swoim Klientom usługi z zakresu logistyki kontraktowej. Dzięki nowoczesnym systemom zarządzania i dobrze wykwalifikowanej kadrze możemy zaoferować kompleksową i długoterminową obsługę obejmującą poniższy pakiet usług.

Logistyka kontraktowa - pakiet usług:

Informacja w zakresie logistyki kontraktowej i magazynowania:

tel.: +48 601 485 562
e-mail: logistyka@deltatrans.pl

Składowanie samochodów

Grupa Delta Trans w palecie świadczonych usług oprócz logistyki kontraktowejlogistyki magazynowej posiada również te, które kierowane są do producentów aut, importerów, dealerów, firm ubezpieczeniowych, komisów samochodowych oraz firm zajmujących się leasingiem i zarządzaniem flotami.

Na terenie Centrum Logistycznego w Świętochłowicach zapewniamy pełną obsługę pojazdów nowych, jak i używanych. Na zlecenie przygotowujemy auta do sprzedaży oraz wykonujemy niezbędne naprawy. Dodatkowo prowadzimy usługi lakiernicze oraz świadczymy usługi stacji kontroli pojazdów, w tym badania techniczne pojazdów. Na terenie centrum zapewniamy ponadto usługi własnej agencji celnej.

Centrum Logistyczne w Świętochłowicach jest doskonałym miejscem do obsługi nowych aut będących przedmiotem dystrybucji dealerskiej oraz punktem obsługi aut nowych i używanych będących przedmiotem leasingu długoterminowego – w tym przypadku zapewniamy ekspertyzę i rewaloryzację pojazdów na zakończenie okresu leasingu.

Parametry techniczne:

Centrum Logistyczne Grupy Delta Trans w Świętochłowicach ma dogodne położenie w samym centrum śląskiej aglomeracji, w sąsiedztwie najważniejszych dróg – autostrady A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej, co umożliwia łatwy dojazd z terenu całej Polski oraz krajów ościennych.

Kontakt:
tel.: +48 601 485 562
e-mail: logistyka@deltatrans.pl

Galeria