Logistyka magazynowa

Nowoczesne zaplecze jakim dysponujemy tworzą hale magazynowe i produkcyjne o łącznej powierzchni ponad ok. 120 tyś. m2. Powierzchnie magazynowe wraz ze składem i magazynem celnym zlokalizowane są na terenie centrum logistycznego w Świętochłowicach oraz Chorzowie. Pozostałe magazyny rozmieszczone są na terenie Rudy Śląskiej i Gliwic.

W naszym centrum logistycznym świadczymy pełen wachlarz usług logistycznych, począwszy od wynajmu kompletnych hal magazynowych, wynajmu powierzchni magazynowych wraz z pełną logistyką magazynową, poprzez usługi logistyczne – komisjonowanie, etykietowanie, pakowanie czy doradztwo logistyczne. Oferta każdorazowo dopasowywana jest do potrzeb i oczekiwań klienta. Nasze hale magazynowe wyposażone są w regały paletowe, nowoczesny sprzęt transportowy, a profesjonalna obsługa zapewnia zarządzanie dostawami w procesami zaopatrzenia i dystrybucji towarów na najwyższym poziomie. Posiadamy również magazyny wyposażone w suwnice bramowe o udźwigu do 15 t, pozwalające na usprawnienie procesu magazynowania towarów wielkogabarytowych.

Wszystkie magazyny są zlokalizowane na Śląsku w centralnym punkcie aglomeracji, przy zjeździe z Drogowej Trasy średnicowej (DTŚ), w odległości 5 km od autostrady A4 i A1. Lokalizacja stanowi dogodne miejsce zarówno dla dystrybucji lokalnej jak i ponadregionalnej (bliskość granicy czeskiej i niemieckiej).

Ofertę wynajmu magazynów uzupełniamy o możliwość zintegrowania systemu zarządzania magazynem z systemem klienta, umożliwiając szybszą i dokładną wymianę danych oraz stały dostęp do stanów magazynowych.

Pakiet usług logistyki kontraktowej i magazynowej obejmuje m.in.:

Lokalizacja magazynów:

Magazyn celny
41-506 Chorzów, ul. Gałeczki 61

Centrum Logistyczne, magazyny i skład celny
41-605 Świętochłowice, ul. Chorzowska 134B

 

Galeria