E-commerce

E – COMMERCE

Oferujemy kompleksową obsługę logistyczną sklepów internetowych.
Realizujemy dostawy zamówień e-commerce na terenie Polski i do krajów UE.
Jeśli szukasz firmy, która usprawni twoje działania na rynku e-commerce,
skontaktuj się z naszym specjalistą.

Obsługa dostaw
Obsługa dostaw
Magazynowanie
Magazynowanie
Pakowanie towaru
Pakowanie towaru
Rozliczanie towaru
Rozliczanie towaru
Obsługa zwrotów
Obsługa zwrotów
Przesyłki kurierskie
Przesyłki kurierskie

Na czym polega współpraca

Na czym polega współpraca:

Nasza firma posiada ponad 30 letnie doświadczenie na rynku logistyczno-transportowym. Posiadamy własną flotę pojazdów, nowoczesne centra magazynowe w Świętochłowicach i Rudzie Śląskiej, a także siatkę współpracujących z nami kurierów i przewoźników.


Jak to działa?

1
Pierwsza dostawa i zatowarowanie
Pierwsza dostawa i zatowarowanie
Pierwsza dostawa wiąże się z zatowarowaniem produktów.
To ważne, by były one dobrze opisane i przygotowane do sprawdzenia. Szczegóły dotyczące towaru oraz terminu dostawy należy każdorazowo ustalać z pracownikiem naszego magazynu. Dostarczone produkty zostaną przez nas sprawdzone i przyjęte do magazynu, a ty będziesz mógł rozpocząć ich sprzedaż.
2
Zamówienie
Zamówienie
Po złożeniu przez klienta zamówienia w sklepie internetowym, szczegółowe informacje przesyłane są do naszego systemu magazynowego, gdzie rozpoczyna się proces realizacji zamówienia i wysyłki towaru bezpośrednio do klienta. Przekazanie danych o zamówieniu do naszego systemu magazynowego może następować na wiele sposobów (integracja API, ręczne uzupełnienie lub import CSV
3
Sprzedaż i wysyłka
Sprzedaż i wysyłka
Zapewniamy sprawną i szybką realizację wysyłki towarów sprzedanych przez twój sklep internetowy. Na każdym etapie przetwarzania wysyłki, istnieje możliwość sprawdzenia jej statusu. Każdorazowo starami się zapewnić, by zamówienia złożone do godz. 16:00, zostały przekazane do wysyłki w następnym dniu roboczym.
4
Zwroty
Zwroty
Zajmujemy się również obsługą zwrotów towarów, dokonanych przez kupującego. Zwrot następuje na podstawie formularza zwrotu wysyłanego wraz z towarem. Szczegóły postępowania ze zwróconym towarem zależą od ustaleń zawartych w umowie.

Korzyści wynikające ze współpracy z nami

Korzyści wynikające ze współpracy z nami:

 • Niskie koszty
  Przejrzysty cennik, brak ukrytych kosztów. Zatowarowanie jest gratis, opłata wyłącznie za magazynowane towary i wysłane paczki.
 • Centrum logistyczne o wysokim standardzie
  Na terenie naszego centrum logistycznego w Świętochłowicach posiadamy 120 tys m2 nowoczesnych powierzchni magazynowych. Lokalizacja w centrum aglomeracji śląskiej, umożliwia szybkie realizowanie dostaw na terenie kraju oraz do DE, CZ, SK.
 • Szybka wysyłka
  Automatyzacja procesów, nowoczesny system magazynowy i skanery ułatwiające pracę magazynierom pozwalają na bieżącą kontrolę statusu zamówienia i weryfikację jego poprawności oraz szybką i sprawną realizację wysyłek.
 • Dodatkowe usługi
  Jeśli chcesz możemy na Twoje życzenie sporządzić dokumentację fotograficzną nowego produktu, która trafi do jego kartoteki towarowej w systemie WMS. Zajmujemy się też konfekcjonowaniem czyli tworzeniem zestawów produktowych. Możemy też okleić Twoje produkty kodami jeśli sam nie masz na to czasu.
Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami telefonicznie 601 419 025 lub wypełnij poniższy formularz

Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych moich danych osobowych t.j. adres e-mail i numer telefonu.
Zgadzam się na przesyłanie na mój adres e-mail oferty handlowej drogą elektroniczną, także z wykorzystaniem masowych systemów telekomunikacyjnych.